Titel | Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm) |
Lengte | 400 cm |
Breedte/diepte | 260 cm |
Schattingsprijs | € 1.500 - € 2.500 |
Lot nummer | 224 |
Lot ID | 24506 |
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kindertheeset in de originele doos. Circa 1900-1920. (L:20 x W:33 x H:10 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 150
Een naaidoos afgewerkt met klein schilderij, binnenin met accessoires. (L:22 x W:30 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300