Lot 298

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een halfautomatische automata 'Pirette', getekend Henri Rostal. Op de keerzijde van het hoofd getekend 'Henri Rostal, Mon Tresor'

De automata speelt muziek wanneer het popje wordt vooruit geduwd.

36 cm

16 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

298

24441

Een halfautomatische automata
Een halfautomatische automata
Een halfautomatische automata
Een halfautomatische automata
Een halfautomatische automata
Een halfautomatische automata
Een halfautomatische automata
Een halfautomatische automata
Een halfautomatische automata
Een halfautomatische automata
Een halfautomatische automata

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar decoratieve 'Vliegtuig propellers'. (L:266 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee paar kandelaars, brons en cloisonné. Empire stijl en Lodewijk XV. (H:49 x D:26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300