Titel | Een halfautomatische automata 'Pirette', getekend Henri Rostal. (H:36 x D:16 cm) |
Hoogte | 36 cm |
Diameter | 16 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 298 |
Lot ID | 24441 |
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300