Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)
Lot 225

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw.

276 cm

277 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

225

24357

- The carpet is shortened
- Various small restorations.

In our opinion, the carpet can be hung as-is.

Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek

Vijf antieke beren, Circa 1920-1950. (H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve en antieke Grammofoon. (L:68 x W:56 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Steiff 'Konijn op wielen', 1926. (L:12 x W:29 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Drie antieke poppen, in een geweven doosje. (L:11,5 x W:17 x H:7 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een half-automatische speelpop met cymbalen. (W:13 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een fotoboek, leder en verguld brons. Art Nouveau. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Leica, model M2, een analoge fotocamera. (L:8 x W:14 x H:7,6 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600