Titel | Twee paar kandelaars, brons en cloisonné. Empire stijl en Lodewijk XV. (H:49 x D:26 cm) |
Hoogte | 49 cm |
Diameter | 26 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 376 |
Lot ID | 24278 |
- One of the empire style candelabra missing the wax dripper.
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300