Titel | Een 'Pauw' haardscherm, messing. (L:15 x W:88 x H:60 cm) |
Afmetingen | 15 x 88 x 60 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 379 |
Lot ID | 24532 |
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340