Een 'Pauw' haardscherm, messing. (L:15 x W:88 x H:60 cm)
Lot 379

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een 'Pauw' haardscherm, messing.

15 x 88 x 60 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

379

24532

Een
Een
Een
Een
Een
Een
Een

Leica, model M2, een analoge fotocamera. (L:8 x W:14 x H:7,6 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke 'Komfoor', Vlaanderen, 19de eeuw. (L:22 x W:34 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Steiff 'Konijn op wielen', 1926. (L:12 x W:29 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een decoratieve en antieke Grammofoon. (L:68 x W:56 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Louis BUISSERET (1888-1956) 'Binche, Mardi Gras, Carnaval' 1910. (W:60 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een fotoboek, leder en verguld brons. Art Nouveau. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180