Verras me
Terug naar account
Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)
Lot 057

Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Omschrijving van het lot


Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora.

20ste eeuw. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)

Afmetingen

18 x 18 x 17,5 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

57

Lot ID

24572

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)
Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)
Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)
Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)
Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)
Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)
Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)
Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)
Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)
Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)
Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)
Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)
Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren. (H:63,5 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

AZIATISCH
Een paar vazen, bijgevoegd een wierookbrander, brons met champslevé decor. Circa 1900. (H:45 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een Chinese vaas met een fijn decor van hofdames. 20ste eeuw. (H:35 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

AZIATISCH
Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'. (H:60 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Zes stuks Japans Imari porselein, 19de/20ste eeuw. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

AZIATISCH
Een Oosters paar olielampen, terracotta gemonteerd met brons. Circa 1900. (H:66 x D:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Chinese cache-pot, Famille Verte met decor van fauna en flora. 19de eeuw. (H:35 x D:40 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200