Titel | Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm) |
Afmetingen | 18 x 18 x 17,5 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 57 |
Lot ID | 24572 |
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren. (H:63,5 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een paar vazen, bijgevoegd een wierookbrander, brons met champslevé decor. Circa 1900. (H:45 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese vaas met een fijn decor van hofdames. 20ste eeuw. (H:35 x D:14 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'. (H:60 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500