Titel | Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm) |
Afmetingen | 15 x 32 x 46 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 390 |
Lot ID | 24192 |
Een Chinese cache-pot, Famille Verte met decor van fauna en flora. 19de eeuw. (H:35 x D:40 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een paar Chinese vazen met decor van een berglandschap. 20ste eeuw. (H:24 x D:14 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:21 x W:55 x H:48 cm)
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400
Een paar vazen, bijgevoegd een wierookbrander, brons met champslevé decor. Circa 1900. (H:45 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500