Verras me
Terug naar account
Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)
Lot 390

Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Omschrijving van het lot


Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email.

20ste eeuw. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)

Afmetingen

15 x 32 x 46 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

390

Lot ID

24192

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)
Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)
Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)
Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)
Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)
Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)
Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)
Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)
Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)
Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)
Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een Chinese cache-pot, Famille Verte met decor van fauna en flora. 19de eeuw. (H:35 x D:40 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

AZIATISCH
Zes stuks Japans Imari porselein, 19de/20ste eeuw. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

AZIATISCH
Een paar Chinese vazen met decor van een berglandschap. 20ste eeuw. (H:24 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

AZIATISCH
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:21 x W:55 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

AZIATISCH
Een paar vazen en een schaal, Japans Imari porselein. (H:25 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

AZIATISCH
Een paar vazen, bijgevoegd een wierookbrander, brons met champslevé decor. Circa 1900. (H:45 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons. (L:29 x W:47 x H:190 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

AZIATISCH
Een Oosterse Thankga, geschilderd op zijde. (W:79 x H:127 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250