Titel | Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons. (L:29 x W:47 x H:190 cm) |
Afmetingen | 29 x 47 x 190 cm |
Schattingsprijs | € 1.000 - € 1.500 |
Lot nummer | 392 |
Lot ID | 24339 |
Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51
Schattingsprijs: € 500 - 800
Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 240 - 340