Titel | Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm) |
Breedte/diepte | 38 cm |
Hoogte | 53 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 395 |
Lot ID | 24421 |
Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons. (L:29 x W:47 x H:190 cm)
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 240 - 340