Verras me
Terug naar account
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Lot 405

Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Omschrijving van het lot


Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800

Afgewerkt met een gepatineerd bronzen beeld van een lezende dame. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)

Afmetingen

11,5 x 26 x 39,5 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

405

Lot ID

25072

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


KLOKKEN / HORLOGES
A Rotondo, Een driedelige schouwgarnituur in de stijl van Limoges en A.C.F. (L:16 x W:25,5 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KLOKKEN / HORLOGES
J. Dusart Bruxelles, een schouwklok, verguld kunstbrons en marmer. Circa 1900. (L:20 x W:47 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

KLOKKEN / HORLOGES
Een Officierspendule, messing en glas in de originele reistas. (L:6,5 x W:8 x H:15 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KLOKKEN / HORLOGES
Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KLOKKEN / HORLOGES
Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw. (L:15 x W:31 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

KLOKKEN / HORLOGES
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

KLOKKEN / HORLOGES
Een muurgemonteerde kartelklok, brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:12 x W:37 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

KLOKKEN / HORLOGES
Een schouwklok, gepolijst brons afgewerkt met Mythologische figuren. Circa 1880. (L:15 x W:26 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340