Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'. (W:81 x H:101 cm)

Dit stuk werd verkocht op 08.05.2024
Hamerprijs: € 200

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'

Olie op board.
Getekend rechts onderaan.
Gedateerd 1928?

Karel VAN BELLE (1884-1959)

81 cm

101 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

444

24157

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'De Baai van Capri'

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Luis CABALLERO (1943-1995) 'Zonder Titel' 1987.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Compositie' circa 1982.

Schattingsprijs: € 300 - 500

James ENSOR (1860-1949) 'De hoofdzonden beheerst door de dood'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een Russiche Icoon 'Christus Pantocrator', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Zonnebloemen'

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Winter'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500