Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'. (W:81 x H:101 cm)

Dit stuk werd verkocht op 08.05.2024
Hamerprijs: € 200

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'

Olie op board.
Getekend rechts onderaan.
Gedateerd 1928?

Karel VAN BELLE (1884-1959)

81 cm

101 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

444

24157

Pal HORVATH (1936) 'Lithografie'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Pierrot'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Flori VAN ACKER (1858-1940) "Levure Royale Bruges".

Schattingsprijs: € 200 - 300

Georges DE SAEDELER (XX) een decoratief 'Schilderspallet' met een kustlandschap.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Landschappen met een boerderij, schepen' 6 schilderijen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jules MERCKAERT (1872-1924) 'De Vijver' 1916.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Frans PIENS (1922-1973) Twee abstracte stilllevens, olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Carlo DE BROUCKÈRE (1920) 'Figuren op de dijk'

Schattingsprijs: € 150 - 250