Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'
11 en 12 September 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Olie op board.
Getekend rechts bovenaan.

Paul PERMEKE (1918-1990)

29 cm

35 cm

11/09/2024 - 12/09/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

25891

Een Russisch Icon 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden'. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke Russische icoon 'Johannes De Doper', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Russische Familieicoon met 5 heiligen, Aartsengel Michael, Basilus de grote. Faux Email, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pal HORVATH (1936) 'P.'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Russische Feestdagenicoon met 12 Orthodoxe feesten, Jezus Christus met Engelen, Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hubert MALFAIT (1898-1971) 'Gans'

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500