Titel | Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm) |
Afmetingen | 21 x 27 x 54 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 388 |
Lot ID | 24245 |
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een muurgemonteerde kartelklok, brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:12 x W:37 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 240 - 340