Titel | Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51 |
Afmetingen | 16,5 x 37 x 51 cm |
Schattingsprijs | € 500 - € 800 |
Lot nummer | 391 |
Lot ID | 24276 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000
Schattingsprijs: € 200 - 300