Lot 408

Schattingsprijs: € 12.000 - € 18.000

Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw.

Rijk afgewerkt met scènes van de jacht, jachttrofeeën en putto. Erg fijn geciseleerd en verguld brons in een Lodewijk XVI stijl. Wijzerplaat afgewerkt met een bloemendecor, getekend Lerolle - Paris. Binnenwerk getekend Alph. Giroux et Cie, Paris.

Verder verfraaid met handgeschilderde porseleinen plaquettes, en de kandelaars met een decor van Marie Antoinette.

Hoogte van de kandelaars: 74 cm.

26 x 70 x 65 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 12.000 - € 18.000

Lot nummer

408

24813

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500