Titel | Een decoratieve staande klok met gedecoreerde gewichten. (L:40 x W:106 x H:214 cm) |
Afmetingen | 40 x 106 x 214 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 399 |
Lot ID | 24508 |
Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een muurgemonteerde kartelklok, brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:12 x W:37 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons. (L:29 x W:47 x H:190 cm)
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500