Titel | Een paar Oosterse vazen met decor van vogels en bomen, gepatineerd brons. (H:27 x D:16 cm) |
Hoogte | 27 cm |
Diameter | 16 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 39 |
Lot ID | 24392 |
Zeven kommen en een schaaltje, Chinees porselein, Kangxi, Yongzheng en Qianlong. 18de eeuw. (H:4,5 x D:8,7 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Elf sierborden, Blauw-wit en Famille Roze, 18de en 19de eeuw. (D:36,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Schattingsprijs: € 500 - 700
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren. (H:63,5 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Zestien Chinese borden, Blauw-wit/Capucine decor. Kangxi/Yongzheng periode. (D:18,6 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500