Lot 235

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Naar Claude Michel, CLODION (1738-1814) 'Groep met Nimf en Satyr'.

Biscuit porselein met Sèvres merken.
Op de onderzijde gemerkt.

Eerste helft van de 20ste eeuw.

CLODION (1738-1814)

18 x 27 x 51 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

235

24310

Naar Claude Michel, CLODION (1738-1814)

Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:40 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 150 - 250