Verras me
Terug naar account
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Lot 240

Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Omschrijving van het lot


Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)

Afmetingen

21 x 30 x 54 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

240

Lot ID

24342

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)
Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


KERAMIEK
Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900. (D:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMIEK
Naar Claude Michel, CLODION (1738-1814) 'Groep met Nimf en Satyr', Sèvres merken. (L:18 x W:27 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

KERAMIEK
Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

KERAMIEK
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

KERAMIEK
Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMIEK
Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300