Titel | Twee vazen en een schaal, geglazuurde faience. Capodimonte, Italië. (L:21 x W:30 x H:54 cm) |
Afmetingen | 21 x 30 x 54 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 240 |
Lot ID | 24342 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000