Titel | Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm) |
Afmetingen | 49 x 49 x 186 cm |
Schattingsprijs | € 100 - € 200 |
Lot nummer | 171 |
Lot ID | 24363 |
- Ontbrekende delen.
Twee kleine bijzetkastjes, marqueterie inlegwerk en een marmer blad. 20ste eeuw. (L:39 x W:70 x H:80 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200