Verras me
Terug naar account
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Lot 171

Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Omschrijving van het lot


Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)

Afmetingen

49 x 49 x 186 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

171

Lot ID

24363

Conditie rapport


- Ontbrekende delen. 

Referenties


Detailfoto's


Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Twee kleine bijzetkastjes, marqueterie inlegwerk en een marmer blad. 20ste eeuw. (L:39 x W:70 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Rolf Benz, een groot lederen salon. (L:88 x W:205 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

MEUBELEN
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

MEUBELEN
Een antieke 2-deurskast, hardhout. (L:36 x W:64 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. (L:80 x W:175 x H:96 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180