Rolf Benz, een groot lederen salon. (L:88 x W:205 x H:86 cm)
Lot 166

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Rolf Benz, een groot lederen salon.

88 x 205 x 86 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

166

24271

- discoloration and use marks.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een 6-delig Lodewijk XVI stijl salon, circa 1900. (L:71 x W:162 x H:119 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Vijf bijzettafels of nachttafels. (L:27 x W:40 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250