Titel | Rolf Benz, een groot lederen salon. (L:88 x W:205 x H:86 cm) |
Afmetingen | 88 x 205 x 86 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 166 |
Lot ID | 24271 |
- discoloration and use marks.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800