Titel | Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm) |
Breedte/diepte | 74 cm |
Hoogte | 102 cm |
Schattingsprijs | € 100 - € 200 |
Lot nummer | 172 |
Lot ID | 24397 |
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Twee kleine bijzetkastjes, marqueterie inlegwerk en een marmer blad. 20ste eeuw. (L:39 x W:70 x H:80 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 400 - 600