Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)
Lot 172

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl.

74 cm

102 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

172

24397

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee kleine bijzetkastjes, marqueterie inlegwerk en een marmer blad. 20ste eeuw. (L:39 x W:70 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 400 - 600

Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300