Titel | Twee metalen en vergulde stoelen, circa 1970. (L:40 x W:40 x H:108 cm) |
Afmetingen | 40 x 40 x 108 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 194 |
Lot ID | 24599 |
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw. (L:57 x W:230 x H:80 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 240 - 340
Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400