Titel | Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw. (L:57 x W:230 x H:80 cm) |
Afmetingen | 57 x 230 x 80 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 197 |
Lot ID | 24622 |
Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke 'sidetable', gesculpteerd eik. 19de eeuw. (L:46 x W:154 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Twee kleine bijzetkastjes, marqueterie inlegwerk en een marmer blad. 20ste eeuw. (L:39 x W:70 x H:80 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300