Verras me
Terug naar account
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Lot 184

Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Omschrijving van het lot


Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)

Afmetingen

68 x 121 x 84 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

184

Lot ID

24553

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een wapenkast/Coffre Fort, metaal gemonteerd met hout. Circa 1980. (L:34 x W:60 x H:139 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Een aantrekkelijke Engelse vitrinekast, handgeschilderde decors. Circa 1920. (L:39 x W:124 x H:210 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een vintage vitrinekast afgewerkt met gebogen glas en brons in Lodewijk XV stijl. (L:35 x W:80 x H:140 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Rolf Benz, een groot lederen salon. (L:88 x W:205 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

MEUBELEN
Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een paar bijzettafels, marqueterie inleg en gemonteerd met brons. (L:37 x W:51 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500