Verras me
Terug naar account
Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)
Lot 181

Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Omschrijving van het lot


Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)

Afmetingen

44 x 44 x 83 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

181

Lot ID

24519

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)
Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)
Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)
Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)
Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)
Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)
Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)
Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)
Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)
Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)
Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)
Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

MEUBELEN
Een paar bijzettafels, marqueterie inleg en gemonteerd met brons. (L:37 x W:51 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MEUBELEN
Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een Japanse 'Tansu' kleerkast, hout gemonteerd met metaal. (L:43 x W:111 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een salontafel, marmer en brons, bijgevoegd een vloerlamp. Circa 1960. (L:52 x W:101 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300