Titel | Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm) |
Afmetingen | 44 x 44 x 83 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 181 |
Lot ID | 24519 |
Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een paar bijzettafels, marqueterie inleg en gemonteerd met brons. (L:37 x W:51 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500