Titel | Een paar bijzettafels, marqueterie inleg en gemonteerd met brons. (L:37 x W:51 x H:65 cm) |
Afmetingen | 37 x 51 x 65 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 160 |
Lot ID | 24252 |
Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een salontafel, marmer en brons, bijgevoegd een vloerlamp. Circa 1960. (L:52 x W:101 x H:41 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300