Toshiyuki KITA (1942) |
Titel | Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm) |
Afmetingen | 110 x 80 x 93 cm |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot nummer | 133 |
Lot ID | 25095 |
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een elegant damesbureel, notelaar met marqueterie inlegwerk. 19de eeuw. (L:50 x W:88 x H:120 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 500 - 800
Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Arabescato marmeren koffietafel, met een marqueterie inleg decor. Circa 1980. (L:130 x W:130 x H:33 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600