Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm)
Lot 133

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina

Toshiyuki KITA (1942)

110 x 80 x 93 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

133

25095

Toshiyuki KITA (1942)
Toshiyuki KITA (1942)
Toshiyuki KITA (1942)
Toshiyuki KITA (1942)
Toshiyuki KITA (1942)
Toshiyuki KITA (1942)
Toshiyuki KITA (1942)
Toshiyuki KITA (1942)
Toshiyuki KITA (1942)
Toshiyuki KITA (1942)
Toshiyuki KITA (1942)
Toshiyuki KITA (1942)

Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een elegant damesbureel, notelaar met marqueterie inlegwerk. 19de eeuw. (L:50 x W:88 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Arabescato marmeren koffietafel, met een marqueterie inleg decor. Circa 1980. (L:130 x W:130 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een salontafel, marmer en brons, bijgevoegd een vloerlamp. Circa 1960. (L:52 x W:101 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300