Verras me
Terug naar account
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Lot 159

Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Omschrijving van het lot


Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 

19de eeuw. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Breedte/diepte

89 cm

Hoogte

126 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

159

Lot ID

24237

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

MEUBELEN
Een 'Table Violon', Boulle, koper en schildpadinlegwerk, Napoleon 3. (L:73 x W:120 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

MEUBELEN
Een paar antieke armstoelen, Lodewijk XV. (L:50 x W:64 x H:85,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MEUBELEN
Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een 'Table Violon', Boulle, koper en schildpadinlegwerk, Napoleon 3. (L:76 x W:130 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700