Titel | Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm) |
Breedte/diepte | 89 cm |
Hoogte | 126 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 159 |
Lot ID | 24237 |
Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300