Ossip ZADKINE (1890-1967) 'Pieta'. (W:38 x H:52 cm)
Lot 457

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Ossip ZADKINE (1890-1967) 'Pieta'

Een lithografie.
Getekend en genummerd, 33/50.
Circa 1962.

Ossip ZADKINE (1890-1967)

38 cm

52 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

457

24195

Ossip ZADKINE (1890-1967)
Ossip ZADKINE (1890-1967)
Ossip ZADKINE (1890-1967)
Ossip ZADKINE (1890-1967)
Ossip ZADKINE (1890-1967)
Ossip ZADKINE (1890-1967)
Ossip ZADKINE (1890-1967)

Madonna met kind en een rozenkrans, olie op paneel. 18de eeuw. (W:27 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jos VAN STEEN (XIX-XX) 'Pendant Nachtzichten'. (W:89 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Cyprien BOULET (1877-1972) 'Bloemenstilleven'. (W:60 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Marc CUYPERS (1970) 'Abstract. (W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zwarte vaas met bloemen'. (W:72,5 x H:67,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Portret van een jonge soldaat, olie op doek. Waarschijnlijk Empire periode. (W:22 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600