Marc CUYPERS (1970) 'Abstract. (W:40 x H:50 cm)

Dit stuk werd verkocht op 08.05.2024
Hamerprijs: € 950

Marc CUYPERS (1970) 'Abstract'

Olie op doek.
Getekend op de keerzijde en gedateerd 1998.

Marc CUYPERS (1998)

40 cm

50 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.188

Lot nummer

419

24502

Marc CUYPERS (1970)
Marc CUYPERS (1970)
Marc CUYPERS (1970)
Marc CUYPERS (1970)
Marc CUYPERS (1970)
Marc CUYPERS (1970)
Marc CUYPERS (1970)

Pal HORVATH (1936) 'Lithografie'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Sneeuwlandschap'.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Flori VAN ACKER (1858-1940) "Levure Royale Bruges".

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Kultur!'.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Willy HELLEWEGEN (1914-1991) 'Composition'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Carlo DE BROUCKÈRE (1920) 'Figuren op de dijk'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Frans PIENS (1922-1973) Twee abstracte stilllevens, olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Landschappen met een boerderij, schepen' 6 schilderijen.

Schattingsprijs: € 200 - 300