Marc CUYPERS (1970) 'Abstract. (W:40 x H:50 cm)

Dit stuk werd verkocht op 08.05.2024
Hamerprijs: € 950

Marc CUYPERS (1970) 'Abstract'

Olie op doek.
Getekend op de keerzijde en gedateerd 1998.

Marc CUYPERS (1998)

40 cm

50 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.188

Lot nummer

419

24502

Marc CUYPERS (1970)
Marc CUYPERS (1970)
Marc CUYPERS (1970)
Marc CUYPERS (1970)
Marc CUYPERS (1970)
Marc CUYPERS (1970)
Marc CUYPERS (1970)

Léon DEVOS (1897-1974) 'Tête de Femme'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jacques DE CHASTELLUS (1894-1957) 'De Kade'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Paul PERMEKE (1918-1990) 'De Vuurtoren'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Léon BRUNIN (1861-1949) "De Verzamelaar"

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Eugène LAERMANS (1864-1940) 'L'église rustique' 1914.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Rivier Tijdens De Winter'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Winterlandschap met boerderij'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke Russische icoon 'Johannes De Doper', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500