Titel | Een 'Table Violon', Boulle, koper en schildpadinlegwerk, Napoleon 3. (L:73 x W:120 x H:77 cm) |
Afmetingen | 73 x 120 x 77 cm |
Schattingsprijs | € 500 - € 1.000 |
Lot nummer | 187 |
Lot ID | 24557 |
Some small missing pieces, but mostly in good condition.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een 6-delig Lodewijk XVI stijl salon, circa 1900. (L:71 x W:162 x H:119 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300