Titel | Een wapenkast/Coffre Fort, metaal gemonteerd met hout. Circa 1980. (L:34 x W:60 x H:139 cm) |
Afmetingen | 34 x 60 x 139 cm |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot nummer | 167 |
Lot ID | 24274 |
Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180