Verras me
Terug naar account
Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)
Lot 142

Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Omschrijving van het lot


Een driepersoons leder zetel. Circa 1970.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)

Afmetingen

90 x 225 x 78 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

142

Lot ID

24062

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)
Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)
Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)
Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)
Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)
Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)
Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)
Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)
Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)
Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)
Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)
Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Twee metalen en vergulde stoelen, circa 1970. (L:40 x W:40 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600