Titel | Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm) |
Afmetingen | 90 x 225 x 78 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 142 |
Lot ID | 24062 |
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500