Titel | Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm) |
Afmetingen | 90 x 188 x 68 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 186 |
Lot ID | 24555 |
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300