Verras me
Terug naar account
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)
Lot 178

Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Omschrijving van het lot


Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)

Afmetingen

56 x 120 x 72 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

178

Lot ID

24509

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een 6-delig Lodewijk XVI stijl salon, circa 1900. (L:71 x W:162 x H:119 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Een kleine kloostertafel, dennenhout. (L:50 x W:190 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Twee metalen en vergulde stoelen, circa 1970. (L:40 x W:40 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een paar bijzettafels, marqueterie inleg en gemonteerd met brons. (L:37 x W:51 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900. (H:78 x D:180 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200