Titel | Een kleine kloostertafel, dennenhout. (L:50 x W:190 x H:68 cm) |
Afmetingen | 50 x 190 x 68 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 199 |
Lot ID | 24661 |
Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300