Titel | Vijf bijzettafels of nachttafels. (L:27 x W:40 x H:72 cm) |
Afmetingen | 27 x 40 x 72 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 151 |
Lot ID | 24207 |
Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een grote houten tuinbank en twee armstoelen, teak. (L:60 x W:200 x H:105 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250