Titel | Een Spaanse tafel afgewerkt met blauwe en witte faience tegels. (L:85 x W:184 x H:76 cm) |
Afmetingen | 85 x 184 x 76 cm |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot nummer | 183 |
Lot ID | 24527 |
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 500 - 700
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300