Titel | Een grote houten tuinbank en twee armstoelen, teak. (L:60 x W:200 x H:105 cm) |
Afmetingen | 60 x 200 x 105 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 174 |
Lot ID | 24498 |
Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een elegant damesbureel, notelaar met marqueterie inlegwerk. 19de eeuw. (L:50 x W:88 x H:120 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw. (L:57 x W:230 x H:80 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300