Verras me
Terug naar account
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900. (H:78 x D:180 cm)
Lot 506

Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900. (H:78 x D:180 cm)

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Omschrijving van het lot


Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900.

- Bijgeleverd zijn twee halve maan platen om de tafel te gebruiken als tafel. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900. (H:78 x D:180 cm)

Hoogte

78 cm

Diameter

180 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

506

Lot ID

24045

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900. (H:78 x D:180 cm)
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900. (H:78 x D:180 cm)
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900. (H:78 x D:180 cm)
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900. (H:78 x D:180 cm)
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900. (H:78 x D:180 cm)
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900. (H:78 x D:180 cm)
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900. (H:78 x D:180 cm)
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900. (H:78 x D:180 cm)
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900. (H:78 x D:180 cm)
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900. (H:78 x D:180 cm)
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900. (H:78 x D:180 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Vier antieke 'Rokersstoelen', gesculpteerd eik. Circa 1900. (L:55 x W:44 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een antieke bolpoottafel, eik, 19de eeuw. (L:76 x W:140 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Een antieke geldkoffer, hout gemonteerd met smeedijzer, circa 1500. (L:77 x W:44 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

MEUBELEN
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

MEUBELEN
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300