Titel | Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm) |
Afmetingen | 62 x 64 x 100 cm |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot nummer | 180 |
Lot ID | 24512 |
Een antieke 'sidetable', gesculpteerd eik. 19de eeuw. (L:46 x W:154 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw. (L:55 x W:108 x H:109 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500