Verras me
Terug naar account
Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm)
Lot 180

Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Omschrijving van het lot


Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm)

Afmetingen

62 x 64 x 100 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

180

Lot ID

24512

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm)
Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm)
Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm)
Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm)
Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm)
Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm)
Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm)
Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm)
Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm)
Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm)
Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout. (W:128 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een antieke 'sidetable', gesculpteerd eik. 19de eeuw. (L:46 x W:154 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MEUBELEN
Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

MEUBELEN
Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw. (L:55 x W:108 x H:109 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een Japanse 'Tansu' kleerkast, hout gemonteerd met metaal. (L:43 x W:111 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500