Titel | Een antieke 'sidetable', gesculpteerd eik. 19de eeuw. (L:46 x W:154 x H:53 cm) |
Afmetingen | 46 x 154 x 53 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 154 |
Lot ID | 24215 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw. (L:55 x W:108 x H:109 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500