Titel | Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm) |
Afmetingen | 76 x 67 x 125 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 158 |
Lot ID | 24226 |
restorations.
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500