Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)
Lot 158

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw.

76 x 67 x 125 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

158

24226

restorations.

Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke

Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rolf Benz, een groot lederen salon. (L:88 x W:205 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke bolpoottafel, eik, 19de eeuw. (L:76 x W:140 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar antieke armstoelen, Lodewijk XV. (L:50 x W:64 x H:85,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 600 - 800