Titel | Een paar antieke armstoelen, Lodewijk XV. (L:50 x W:64 x H:85,5 cm) |
Afmetingen | 50 x 64 x 85,5 cm |
Schattingsprijs | € 800 - € 1.200 |
Lot nummer | 179 |
Lot ID | 24511 |
The chairs are strong and recently re-upholstered.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antieke 'sidetable', gesculpteerd eik. 19de eeuw. (L:46 x W:154 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Colombo Mobili, een ronde bijzettafel in Empire stijl. 20ste eeuw. (H:68 x D:62 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 500 - 700