Titel | Colombo Mobili, een ronde bijzettafel in Empire stijl. 20ste eeuw. (H:68 x D:62 cm) |
Hoogte | 68 cm |
Diameter | 62 cm |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot nummer | 168 |
Lot ID | 24308 |
lightly sun faded.
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250