Lot 168

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Colombo Mobili, een ronde bijzettafel in Empire stijl. 20ste eeuw.

Staand op klauwpoten en afgewerkt met brons.
Onderaan gemerkt Colombo Mobili.
Italië, 20ste eeuw.

68 cm

62 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

168

24308

lightly sun faded.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kleine kloostertafel, dennenhout. (L:50 x W:190 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout. (W:128 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 200 - 300