Titel | Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm) |
Breedte/diepte | 83 cm |
Hoogte | 150 cm |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot nummer | 170 |
Lot ID | 24356 |
Missing and broken pieces.
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800