Titel | Een grote antieke spiegel, decor met putti in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (W:130 x H:225 cm) |
Breedte/diepte | 130 cm |
Hoogte | 225 cm |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot nummer | 198 |
Lot ID | 24623 |
Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote houten tuinbank en twee armstoelen, teak. (L:60 x W:200 x H:105 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800