Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)
Lot 147

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl.

Eerste helft van de 20ste eeuw.

76 x 200 x 87 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

147

24140

Een wit-gepatineerde
Een wit-gepatineerde
Een wit-gepatineerde
Een wit-gepatineerde
Een wit-gepatineerde
Een wit-gepatineerde
Een wit-gepatineerde
Een wit-gepatineerde
Een wit-gepatineerde
Een wit-gepatineerde
Een wit-gepatineerde
Een wit-gepatineerde

Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke 2-deurskast, hardhout. (L:36 x W:64 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 500 - 700

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340