Verras me
Terug naar account
Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. (L:80 x W:175 x H:96 cm)
Lot 189

Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. (L:80 x W:175 x H:96 cm)

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Omschrijving van het lot


Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. (L:80 x W:175 x H:96 cm)

Afmetingen

80 x 175 x 96 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

189

Lot ID

24561

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. (L:80 x W:175 x H:96 cm)
Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. (L:80 x W:175 x H:96 cm)
Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. (L:80 x W:175 x H:96 cm)
Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. (L:80 x W:175 x H:96 cm)
Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. (L:80 x W:175 x H:96 cm)
Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. (L:80 x W:175 x H:96 cm)
Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. (L:80 x W:175 x H:96 cm)
Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. (L:80 x W:175 x H:96 cm)
Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. (L:80 x W:175 x H:96 cm)
Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. (L:80 x W:175 x H:96 cm)
Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. (L:80 x W:175 x H:96 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een paar antieke armstoelen, Lodewijk XV. (L:50 x W:64 x H:85,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MEUBELEN
Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw. (L:55 x W:108 x H:109 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
8 stoelen in Neogotische stijl, gesculpteerd hout. Circa 1900. (L:54 x W:48 x H:123 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

MEUBELEN
Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een Relax zetel, bureaustoel en ottoman, Leder en hout, Chesterfield. (L:84 x W:80 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

MEUBELEN
Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

MEUBELEN
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800